KONST / Litografier / Färglitografi 8681545

nr 868 1545

Färglitografi

Pfeiffer, 40/ 50, signerad, ramens innermått: 55x55 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 6 januari 2014
kl 18:32:02

30/12 19:52:17 1      Vinnande bud
6/1 18:21:00 2      150 kr